Bambuko grindys
Rodoma 1 iki 15 iš 15 (viso puslapių - 1) prekių

Bambuko grindys

Bambuko grindys

Bambuko grindys yra viena unikaliausių ir ekologiškiausių alternatyvų namams ar komercinėms patalpoms. Unikalus parketlenčių dizainas ir natūralūs atspalviai puikiai dera prie įvairiausių interjero stilių. Mūsų asortimente galite ne tik pamatyti, bet ir įsigyti išskirtinių bambukinių parketlenčių. Tad žemiau trumpai apžvelgsime bambukinių grindų savybes, kodėl verta įsigyti bambukines grindis.

Bambukinių grindų privalumai

Dėl ypatingo kietumo bambuko grindys yra puiki alternatyva natūralioms medinėms grindims. Natūralūs bambukinių parketlenčių atspalviai dera tiek skandinaviškame, tiek klasikiniame, tiek moderniame interjero stiliuose. Žinoma, priežasčių, kodėl verta rinktis bambuko parketlentes, yra ir daugiau. Žemiau aptarsime vienas iš pagrindinių.

  • Ekologiškumas. Bambukinės grindys gaminamos iš bambuko augalo, kuris yra lengvai atsinaujinantis. Bambukas užauga per 3–5 metus, o tai yra kur kas greičiau, palyginus su kietmedžio medžiais, kurie užauga per 20 metų. Be to, bambuko grindų gamybos proceso metu susidaro labai mažas medžiagos atliekų kiekis, todėl tai itin tvarus pasirinkimas.
  • Patvarumas. Bambuko grindų dangos yra tokios pat patvarios kaip ir ąžuolinės grindys. Žinoma, tvirtumas priklauso nuo bambuko rūšies, kai kurios iš  jų gali būti net ir tvirtesnės už ąžuolą. Be to, bambuko grindys pasižymi dideliu tankumu, todėl gerai atlaiko apkrovas.
  • Atsparumas drėgmei. Palyginus su medžio masyvo, bambuko parketlentės yra šiek tiek atsparesnės drėgmei ir deformacijoms. Vis dėlto, skysčius, atsiradusius ant grindų, rekomenduojama nedelsiant išvalyti ir nusausinti. Per didelis kiekis vandens gali deformuoti kone bet kokią dangą.
  • Lengva priežiūra. Bambuko grindų priežiūra nereikalauja ypatingo dėmesio. Tereikia reguliariai siurbliu pašalinti dulkes, kitus nešvarumus ir paviršių nuvalyti drėgna šluoste. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama naudoti specialias priemones, suteikiančias apsauginį sluoksnį.
  • Patraukli kaina. Bambuko parketlentes galima įsigyti už itin patrauklią kainą, atitinkančią kokybę. Žinoma, bambuko grindų kaina priklauso nuo medžiagos tipo, ploto, klojimo tipo ir kitų niuansų. Norėdami sužinoti tikslią kainą, susisiekite nurodytais kontaktais.

Be viso to, bambukas nesukelia jokių alerginių reakcijų, todėl puikiai tinka vaikų kambariams ar miegamajam. Vis dėlto, šią grindų dangą reikia saugoti nuo įbrėžimų. Dėl to vietose, kuriose yra intensyvus judėjimas, rekomenduojama patiesti kilimus. Galiausiai, nusidėvėjusią bambukinę grindų dangą galima lengvai atnaujinti šlifuojant ir bus galima džiaugtis nepriekaištinga išvaizda. Atnaujinimų skaičius priklauso nuo parketlenčių storio.

Mūsų asortimente – kokybiškos bambukinės grindys

Mūsų virtualiame asortimente galite įsigyti itin kokybiškų ir ilgaamžių parketlenčių, pagamintų iš bambuko. Skirtingi parketlenčių raštai, atspalviai ir klojimo būdai leis sukurti išskirtinę atmosferą erdvėje. Svarbu paminėti, kad aukštas šilumos laidumo rodiklis leidžia bambukines parketlentes kloti ir ant šildomo grindinio. Svarbiausia, kad grindų paviršiaus temperatūra nebūtų didesnė nei 27 laipsnių, o santykinė oro drėgmė būtų 40–60 procentų.

Žinoma, norint efektyviai atliktų montavimo darbų, patariama kreiptis į savo srities specialistus. Dėl to mūsų klientų patogumui siūlome ir profesionalias grindų montavimo paslaugas. Mūsų specialistai atvyks į vietą, įvertins pagrindą, išmatuos patalpą ir išklausys Jūsų poreikius. Tad galėsite būti ramūs, nes grindų montavimą atliksime nepriekaištingai.

Ieškote ekologiškiausios grindų dangos ir domina bambuko grindys, tačiau kyla keblumų renkantis? O gal turite neatsakytų klausimų? Drąsiai susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu, užpildę internetinę užklausos formą ar atvykę į mūsų fizinį saloną. Esame  pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus aktualius klausimus.

Visiems  kilimams net

Visiems kilimams net

iki-15%
Peržiūrėti

Nuolaidos taikomos visiems kilimams. Nuolaidos nesumuojamos iš skirtingų prekių kategorijų .

Namugrindys.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje