Taisyklės ir sąlygos

*Pirkėjui nesuteikiama teisė pateikti prekių užsakymą Internetinėje parduotuvėje, jeigu pirkėjas nėra susipažinęs su pirkimo pardavimo taisyklėmis ir (ar) su jomis nesutinka. Tais atvejais, kai pirkėjas nesutinka su pirkimo pardavimo taisyklėmis arba tam tikra jų dalimi, jis negali užsakyti prekių Internetinėje parduotuvėje. 
* Pardavėjas neprisiima jokios rizikos ar atsakomybės ir yra besąlygiškai atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės, jei pirkėjas iš dalies ar visiškai nesusipažino su pirkimo pardavimo taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
*Pirkėjas visiškai atsako už veiksmus, atliktus naudojantis Internetine parduotuve.
*Pirkėjas yra atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų tikslumą, bei išsamumą. Pardavėjas jokiu atveju nebus atsakingas už žalą, atsiradusią pirkėjui ir (ar) tretiesiems asmenims, jeigu pirkėjas pateikia registracijos formoje netikslius, neteisingus, neišsamius duomenis, nedelsiant nepatikslina pasikeitusių asmens duomenų.
*  Pardavėjas įsipareigoja šiose pirkimo pardavimo taisyklėse ir Internetinėje parduotuvėje nustatytomis sąlygomis sudaryti pirkėjui galimybę naudotis Internetinės parduotuvės teikiamomis paslaugomis (registruotis Internetinės parduotuvės sistemoje, sudaryti Internetinėje parduotuvėje prekių krepšelį, pateikti užsakymą, apmokėti užsakymą, išsiųsti užsakymą).

* Pardavėjas įsipareigoja pristatyti pirkėjo užsakytas prekes pirkėjo nurodytu adresu .

* Pardavėjas, negalėdamas pristatyti pirkėjui užsakytos prekės, įsipareigoja pirkėjui pasiūlyti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę. Pirkėjui atsisakius priimti analogišką ar kiek įmanoma savo savybėmis panašesnę prekę, Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjo už tokias prekes sumokėtus pinigus per 10  darbo dienų nuo prekių pristatymo dienos, jeigu Pirkėjas buvo atlikęs išankstinį apmokėjimą už tokias prekes.
* Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes pirkėjui laikydamasis prekių aprašymuose nurodytų terminų. Šie terminai netaikomi tais atvejais, kai pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Pirkėjas sutinka, kad esant nenumatytų, nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, prekių pristatymo terminas gali skirtis nuo nurodytų prekių aprašymuose terminų arba pirkėjo ir pardavėjo aptarto prekių pristatymo termino. Esant nenumatytų aplinkybių, pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su pirkėju ir suderinti prekių pristatymo terminą ir kitus su pristatymu susijusius klausimus.
* Visais atvejais pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu šis pažeidimas padarytas ne dėl nuo Pardavėjo priklausančių aplinkybių. Negalėdamas pristatyti prekių pirkėjo nurodytu laiku, pardavėjas ar jo įgaliotas asmuo nedelsiant susisiekia su pirkėju dėl su prekių pristatymu susijusių klausimų išsprendimo.
*Pardavėjas turi teisę papildyti/keisti pirkimo taisykles, grąžinimo sąlygas ar privatumo politiką.

Visiems  kilimams net

Visiems kilimams net

iki-15%
Peržiūrėti

Nuolaidos taikomos visiems kilimams. Nuolaidos nesumuojamos iš skirtingų prekių kategorijų .

Namugrindys.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje