Vinilinės grindys
Rodoma 1 iki 36 iš 395 (viso puslapių - 11) prekių

Vinilinės grindys

Vinilinės grindys internetu

Vienos iš stabiliausių ir tvirčiausių grindų dangų – vinilinės grindys (dar gali būti žinomos kaip PVC grindys). Šių dangų populiarumas auga kasmet, nes jos tinkamos beveik visose erdvėse. Vinilo grindys gali puikiai tarnauti tiek gyvenamuosiuose būstuose, tiek komercinėse patalpose. Toliau trumpai apžvelgsime mūsų asortimentą ir aptarsime, kodėl vinilinė grindų danga verta dėmesio.

Mūsų asortimente – kokybiškos vinilinės grindys

Virtualiame asortimente galite išvysti platų vinilinių grindų pasirinkimą. Siūlome rinktis iš skirtingų spalvų, raštų ir imitacijų. Dėl savo unikalumo, vinilinės dangos gali imituoti tiek akmenį, tiek marmurą, tiek natūralų medį. Tad tai gali būti puiki alternatyva medinėms grindims. Be viso to, vinilas yra minkštas, todėl suteikia ne tik išskirtinio jaukumo namams, bet ir komfortą vaikštant net basomis.

Verta paminėti, kad PVC grindų dangos dažnai painiojamos su laminatu. Atsakyti į klausimą, kuo skiriasi vinilinės grindys nuo laminato, – gana paprasta. Iš esmės šios dangos skiriasi techninėmis specifikacijomis, išvaizda ir, žinoma, savybėmis. Vinilinė grindų danga turi kur kas geresnę garso izoliaciją ir šilumos laidumą. Be to, yra gerokai atsparesnė mechaniniams įbrėžimams intensyvaus judėjimo zonose.

Vinilinės dangos privalumai

Sparčiai populiarėjančios vinilinės grindys leidžia sukurti šiuolaikinį namų interjerą. Naudojant naujausias gamybos technologijas, šios gaminamos iš kokybiško PVC plastiko mišinio, patvarios sintetinės medžiagos. Tad priežasčių, kodėl vinilinė grindų danga verta dėmesio, – ne viena. Vienas pagrindinių aptarsime žemiau.

  • Minimali priežiūra. PVC grindų danga pasižymi paprasta priežiūra. Vinilines grindis rekomenduojama valyti kartą per savaitę. Pirmiausia, nuo paviršiaus pašalinkite susikaupusias dulkes ar kitus nešvarumus dulkiu siurbliu ar šluota. Paskui grindis išplaukite drėgna šluoste. Drėgnam valymui galite naudoti specialų vinilinių grindų ploviklį, nors tai nėra būtina.
  • Didelis atsparumas vandeniui ir dėmėms. Vienas iš didžiausių vinilinių grindų privalumų – atsparumas drėgmei. Skirtingai nuo kai kurių kitų dangų, vinilas neįgeria vandens, todėl jis yra puikus pasirinkimas vonios kambariuose ar virtuvėje.
  • Didelis šilumos laidumas. Nors vinilinė grindų danga pagaminta iš PVC mišinio, ji puikiai sulaiko šilumą kaip ir natūralaus medžio grindys. Dėl to šia danga bus malonu vaikščioti ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų sezonu.
  • Gera garso izoliacija. Vinilo grindys sugeria triukšmą, o tai itin svarbu šeimoms, turinčioms vaikų ar augintinių. Tad vaikščiodami su batais ar žaidžiant vaikams namuose, galėsite būti ramūs.
  • Žema kaina. Palyginus su kitomis dangomis, vinilinės dangos kaina yra mažesnė. Tad pasirinkę šią dangą, galėsite sutaupyti ir džiaugtis teikiamomis vinilinių dangų savybėmis.

Vinilinės grindys taip pat pasižymi gana paprastu montavimu. Šios dažniausiai būna klijuojamos, todėl itin svarbus pagrindo paviršiaus lygumas. Klijuojama vinilinė danga prisitaiko prie pagrindo ir atkartoja jo nelygumus. Tad laikui bėgant gali atsirasti paviršiaus nelygumų. Dėl to klientams teikiame ir profesionalias grindų montavimo paslaugas. Mūsų specialistai viską atlieka kruopščiai, todėl galėsite džiaugtis atliktų darbų kokybe.

Be to, dėl savo unikalių savybių, PVC grindys puikiai tinka šildomoms grindims. Svarbiausia, grindinio šildymo šilumą laikyti iki 27–28 laipsnių temperatūros. Kadangi vinilo grindys nėra itin atsparus karščiui, aukštesnė šildomų grindų temperatūra gali sukelti vinilinės dangos deformacijų atsiradimą.

Domina patvarios vinilo grindys, tačiau kyla keblumų renkantis? O gal turite kitų Jums aktualių klausimų? Bet kuriuo atveju, drąsiai susisiekite su mumis patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu ar atvykę į mūsų fizinį saloną Marijampolėje. Mūsų profesionalų komanda, įsiklausius į individualius poreikius, mielai pakonsultuos ir padės priimti geriausią sprendimą.

Visiems  kilimams net

Visiems kilimams net

iki-15%
Peržiūrėti

Nuolaidos taikomos visiems kilimams. Nuolaidos nesumuojamos iš skirtingų prekių kategorijų .

Namugrindys.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje