Medinės grindys
Rodoma 1 iki 36 iš 62 (viso puslapių - 2) prekių

Medinės grindys

Medinės grindys

Vienas natūraliausių ir stilingiausių pasirinkimų – medinės grindys. Parketlentės gaminamos iš kelių medienos sluoksnių, dažniausiai 2–3, todėl pasižymi ir ilgaamžiškumu. Be viso to, šio tipo grindys išsiskiria ir didele raštų nei dizaino įvairove. Toliau apžvelgsime mūsų asortimente esančią medinę grindų dangą ir pateiksime naudingas įžvalgas, kaip prižiūrėti medines parketlentes.

Kodėl medinės grindys vertos dėmesio?

Medinės parketlentės sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, tuo pačiu suteikdamos natūralų elegantiškumą bet kuriai patalpai. Mūsų asortimente medinių grindų spalvų ir dizainų pasirinkimas – platus. Dėl to galėsite kurti ne tik klasikinį, bet ir modernų ar skandinaviško stiliaus interjerą. Kadangi kiekvieno pirkėjo poreikiai yra individualūs, priežasčių, kodėl verta rinktis medines grindis, – ne viena. Keletą iš jų aptarsime žemiau.

  • Ekologiškos medžiagos. Medinės grindų lentos gaminamos iš natūralios medienos. Gamybai gali būti naudojama ąžuolo, beržo ir spygliuočių mediena. Tad kitaip nei medžio masyvo, parketlenčių gamybai reikia kur kas mažiau tauriosios medienos.
  • Ilgaamžiškumas. Kadangi medinės parketlentės gali būti 2 ar 3 sluoksnių ir yra padengiamos apsauginiu sluoksniu, jos pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu. Tad medinės grindys gali tarnauti mažiausiai kelis dešimtmečius.
  • Stilinga išvaizda. Natūralus medis visuomet yra vertinamas, nes gali sukurti išskirtinę atmosferą bet kurioje patalpoje. Unikalumo erdvei gali suteikti ir skirtingi parketlenčių klojimo būdai: tradicinis, įprasta eglutė ir Chevron (prancūziška eglutė).
  • Atsparumas. Kone visų parketlenčių viršutinis sluoksnis būna padengtas laku arba vaškine ar kietąja alyva. Dėl to, pavyzdžiui, ąžuolinės grindys tampa itin atsparios išoriniam poveikiui ir mechaniniams įbrėžimams. Žinoma, tam įtakos turi ir tinkama grindų priežiūra.

Be visų aukščiau aptartų savybių, medinė grindų danga pasižymi ir specialia sujungimo sistema, leidžiančia grindis sumontuoti itin greitai ir lengvai. Ant sumontuotų grindų galima vaikščioti iš karto, nes jos yra padengtos apsauginiu sluoksniu. Tad nereikės laukti kelių dienų, kol medinės grindų lentos prisitaikys prie erdvės temperatūros, drėgmės.

Priklausomai nuo patalpos dydžio, parketlenčių medžiagos ir klojimo būtų, atitinkamai skirsis ir medinių grindų kaina. Natūralu, kad kuo didesnis plotas, tuo prireiks daugiau parketlenčių, todėl kaina bus didesnė. Be to, kainai įtakos turi ir klojimo būdas. Kuo šis sudėtingesnis, tuo kaina didesnė. Norėdami džiaugtis visomis medinių grindų savybėmis ir kokybišku montavimu, siūlome profesionalų grindų montavimą.

Kaip prižiūrėti medines parketlentes?

Tiek vinilinės, tiek laminuotos, ne išimtis ir medinės grindys reikalauja tam tikros priežiūros. Kone visose namų zonose esančioms grindims tenka atlaikyti įvairius iššūkius. Tad tinkama grindų priežiūra užtikrina bet kokių grindų tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Iš esmės, medinių grindų valymą galima išskirti į 2 etapus, kuriuos aptarsime žemiau.

  1. Sausas valymas. Kadangi ant grindų kaupiasi dulkės ir kiti nešvarumai, pirmiausia, jas nuvalykite sausa šluoste arba dulkiu siurbliu. Šiuo atveju svarbu įsitikinti, kad siurblio antgalis būtų švelnus ir nebraižytų grindų.
  2. Drėgnas valymas. Pašalinus dulkes, ąžuolinės grindys turėtų būti valomos vos drėgna, minkšta šluoste. Svarbiausia vengti didelio kiekio vandens, nes perteklius gali deformuoti grindis ir palikti dėmių ant lakuoto arba alyvuoto paviršiaus.

Norint efektyviai išvalyti dėmes ir išlaikyti sodrią spalvą, ąžuolinės grindys turėtų būti valomos bent 2 kartus per mėnesį. Be to, itin judriose vietose rekomenduojama patiesti kilimus. Žinoma, svarbiausia, įsigyti kokybiškas medines parketlentes iš patikimų paslaugos teikėjų.

Turite neatsakytų klausimų? O gal sunku išsirinkti? Bet kuriuo atveju, drąsiai susisiekite su mūsų konsultantai Jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu ar atvykę į mūsų fizinį saloną. Patyrę specialistai pasiruošę padėti ir suteikti Jums naudingos informacijos.

Visiems  kilimams net

Visiems kilimams net

iki-15%
Peržiūrėti

Nuolaidos taikomos visiems kilimams. Nuolaidos nesumuojamos iš skirtingų prekių kategorijų .

Namugrindys.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje