Grindys
Rodoma 1 iki 36 iš 524 (viso puslapių - 15) prekių

Grindys

Grindys atlieka itin svarbų vaidmenį kuriant tiek estetinį, tiek funkcinį erdvės vaizdą, nes yra interjero dizaino pagrindas. Platus grindų dangų pasirinkimas leidžia patenkinti kone kiekvieno pirkėjo poreikius ir sukurti stilingą gyvenamojo būsto, biuro ar kitų komercinių patalpų interjerą. Žemiau trumpai apžvelgsime asortimente esančias grindų dangas ir pateiksime patarimus, kaip išsirinkti tinkamiausią.

Mūsų asortimente – kokybiškos grindų dangos

Šiandien modernios gaminimo technologijos leidžia sukurti itin kokybiškas grindis. Dėl to mūsų asortimente galite rasti įvairių aukštos kokybės grindų tipų. Skirtingų raštų, medžiagų, klojimo būdų ir spalvų grindys leis sukurti nepriekaištingą interjero stilių. Mūsų asortimente galite įsigyti šiuos grindų tipus:

  • vinilines;
  • laminuotas;
  • medines;
  • bambuko.

Visos šios grindys išsiskiria unikaliomis savybėmis. Pavyzdžiui, vinilinės grindys yra atsparios sąlyčiui su vandeniu, puikiai izoliuoja garsą ir yra labai lengvai prižiūrimos, o bambuko grindų danga yra neabejotinai patvari, ilgaamžė, pasižyminti tankumu ir atsparumu vandens žalai, dėmėms bei deformacijai. Tad rinkdamiesi tinkamiausią dangą, pasirinkite Jums svarbiausias savybes.

Kaip išsirinkti tinkamiausią grindų dangą?

Nesvarbu, ar norite atnaujinti interjerą ir pakeisti senas grindis, ar įrenginėjate naują būstą, bet kuriuo atveju, skirkite pakankamai laiko tinkamiausių grindų paieškai. Geros grindys suteiks erdvei ne tik jaukumo, elegancijos ar net modernumo, bet ir išskirtinį komfortą vaikštant. Toliau dalinamės praktiškais patarimais, kurie leis įsigyti kokybišką grindų dangą.

  • Atsižvelkite į patalpos paskirtį. Priklausomai nuo patalpos judrumo, atitinkamai skirsis ir dangos tipas. Pavyzdžiui, svetainėje ir virtuvėje gali prireikti patvaresnės, o miegamajame – minkštesnės grindų dangos. Dėl to intensyvesnio judrumo patalpose galite rinktis laminatą ar medines grindis, o kitose – kiliminę dangą.
  • Įvertinkite medžiagas. Medžiaga, iš kurios pagaminta grindų danga, turi įtakos ilgaamžiškumui. Vienos iš patvariausių medžiagų – vinilinės, bambuko, laminato ir medinės grindys. Šios dažnai yra padengtos apsauginiu sluoksniu, kuris sumažina nusidėvėjimo žymes ir suteikia didesnį atsparumą drėgmei, mechaniniams įbrėžimams.
  • Atsižvelkite į priežiūros ypatumus. Skirtingos medžiagos reikalauja skirtingos priežiūros. Pavyzdžiui, laminuotos grindys yra itin atsparios įbrėžimams, smūgiams nei natūralus paviršiai. Vis dėlto, natūralus medinis paviršius užtikrina puikią izoliaciją ir, tinkamai prižiūrimas, gali tarnauti net 20 metų. Be to, nusidėvėjusį medinį paviršių galima lengvai atnaujinti. Tereikia grindis peršlifuoti ir nulakuoti. Didesnės priežiūros reikalauja kiliminiai paviršiai, nes juos reikia reguliariai siurbti dulkiu siurbliu.

Taigi, renkantis grindis, itin svarbu atsižvelgti į patalpos judrumą ir grindų tipus bei priežiūros ypatumus. Skyrę pakankamai laiko paieškoms, galėsite džiaugtis grindų ilgaamžiškumu. Žinoma, ilgaamžiškumui įtakos turi ir priežiūra. Dėl to patariama naudoti specializuotas grindų valymo priemones, kurios ne tik išvalys purvą, bet ir atnaujins atspalvį.

Taip pat svarbu paminėti, kad grindų dangos kokybei įtakos turi ir montavimas. Tad klientų patogumui siūlome ne tik kokybiškas grindis, bet ir profesionalias, aukštos kokybės grindų montavimo paslaugas. Mūsų srities specialistai įsiklauso į klientų poreikius ir nepriekaištingai atlieka grindų montavimą. Profesionalai atvyksta į vietą, įvertina pagrindą, išmatuoja patalpą ir priima geriausią montavimo sprendimą.

Ieškote tinkamiausios grindų dangos savo namams, biurui ar kitai erdvei, tačiau sunku apsispręsti? O gal turite klausimų apie konkrečią dangą? Bet kuriuo atveju, susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu ar atvykę į mūsų saloną. Profesionalų komanda yra pasiruošusi padėti ir atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.

Visiems  kilimams net

Visiems kilimams net

iki-15%
Peržiūrėti

Nuolaidos taikomos visiems kilimams. Nuolaidos nesumuojamos iš skirtingų prekių kategorijų .

Namugrindys.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje