Modernūs

Šioms prekėms galima video konsultacija.

Rodoma 1 iki 36 iš 175 (viso puslapių - 5) prekių

Modernūs

Vienas iš praktiškiausių namų aksesuarų – modernūs kilimai. Išskirtinės geometrinės figūros, unikalūs raštai ir spalvos suteiks kone bet kokiai erdvei išskirtinumo. Mūsų virtualiame asortimente galite pamatyti ir įsigyti skirtingų atspalvių, dydžių, raštų ir medžiagų kilimus tiek savo namams, tiek kitoms komercinėms patalpoms. Toliau apžvelgsime asortimentą ir pateiksime naudingus patarimus, kaip išsirinkti modernų kilimą. 

Mūsų asortimente – išskirtiniai modernūs kilimai

Mūsų virtualiame asortimente galite įsigyti tiek pastelinių, tiek ryškių spalvų modernių kilimų. Skirtingi atspalviai ir raštai leidžia kilimus naudoti bet kurioje namų erdvėje: miegamajame, svetainėje ar net valgomajame. Jūsų patogumui siūlome ir skirtingus modernių kilimų dydžius. Be viso to, virtualiame kataloge esantys modernūs kilimai internetu gali būti pagaminti iš:

 • polipropileno;
 • poliesterio;
 • viskozės;
 • akrilo;
 • medvilnės;
 • vilnos.

Visos šios medžiagos išsiskiria skirtingu tankumu, svoriu ir pluošto aukščiu. Natūralios kilmės pluoštų modernūs kilimai yra švelnūs, minkšti, malonūs ir puikiai tinka alergiškiems žmonėms. Vis dėlto, natūralaus pluošto modernus kilimas reikalauja atidesnės priežiūros. Tokio tipo kilimus reikia saugoti nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių, nes šie gali išblukti.

Vis dėlto, modernios gamybos technologijos leidžia sukurti itin kokybiškus sintetinio pluošto kilimus, savo išvaizda ir savybėmis nenusileidžiančius natūralaus pluošto kilimams. Sintetinio pluošto modernūs kilimai taip pat yra minkšti, švelnūs. Be to, jei yra atsparūs drėgmei, dėmėms, tiesioginiams saulės spinduliams ir yra pigesni už natūralaus pluošto kilimus.

Kaip išsirinkti modernų kilimą?

Tikime, kad platus modernių kilimų pasirinkimas gali kelti keblumų renkantis bene geriausią gaminį. Vis dėlto, skyrus laiko ir tinkamai įvertinus tam tikrus aspektus, galėsite džiaugtis nauju, ilgaamžiu pirkiniu. Tad žemiau išvardinsime ir trumpai aptarsime svarbiausius kilimų pasirinkimo kriterijus.

 • Spalva. Ieškodami modernaus kilimo, atsižvelkite į kuriamo interjero stiliaus spalvas. Pavyzdžiui, jeigu erdvėje vyrauja šviesūs atspalviai ir norite sukurti kontrastą, ieškokite tamsesnės spalvos kilimo. Kitu atveju, jeigu norite, kad modernus kilimas įsilietų į interjerą, ieškokite panašaus atspalvio gaminio.
 • Dydis. Taip pat įvertinkite ir patalpos, kurioje norite patiesti kilimą, dydį. Pavyzdžiui, prieškambaryje modernus kilimas turėtų atitikti grindų plotį, o svetainėje ant jo turėtų stovėti visi baldai ar bent jau jų dalys.
 • Medžiaga. Ne ką mažiau svarbu atsižvelgti ir į medžiagą, iš kurios pagamintas modernus kilimas. Jeigu esate alergiškas, patariame ieškoti kilimų, pagamintų iš natūralaus pluošto, pavyzdžiui, viskozės, medvilnės, lino ar bambuko. Vis dėlto, šiuolaikiniai sintetinio pluošto gaminiai neskleidžia nuodingų medžiagų, todėl žymiai rečiau kelia rūpesčių alergiškiems žmonėms.
 • Forma. Galiausiai, svarbu atsižvelgti ir į kilimo formą. Mūsų asortimente galite įsigyti ne tik stačiakampio formos kilimų, bet ir apvalių. Šie puikiai įsilieja į interjerą, kai norisi išlaikyti vientisumą ir jaukumą namų erdvėje.

Taigi, atsižvelgę į aukščiau pateiktas įžvalgas, galėsite įsigyti ne tik stilingą, bet ir ilgaamžį kilimą savo namams ar kitai erdvei. Žinoma, priklausomai nuo dydžio, medžiagos, formos, raštų, atitinkamai skirsis ir modernaus kilimo kaina. Visiškai natūralu, kad kuo modernus kilimas didesnis ir yra pagamintas iš natūralių medžiagų, tuo kilimo kaina bus didesnė. Tad jeigu norite jaukiai įrengti svetainę, miegamąjį ar vaikų kambarį ir ieškote ilgaamžio gaminio, siūlome ieškoti kilimų, kurių sudėtyje būtų tiek sintetinio, tiek natūralaus pluošto.

Domina modernūs kilimai internetu, tačiau sunku išsirinkti, kokio dizaino gaminį įsigyti? O gal turite klausimų apie konkretų kilimą? Bet kuriuo atveju, siūlome susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu ar atvykę į mūsų saloną. Mūsų kvalifikuota komanda yra pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir padėti išsirinkti tinkamiausią kilimą Jūsų namams.

 

 

Visiems kilimams net

Visiems kilimams net

iki-15%
Peržiūrėti

Nuolaidos taikomos visiems kilimams. Nuolaidos nesumuojamos iš skirtingų prekių kategorijų .

Namugrindys.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje