Lauko kilimai

Šioms prekėms galima video konsultacija.

Rodoma 1 iki 21 iš 21 (viso puslapių - 1) prekių

Lauko kilimai

Turintiems terasą ir norintiems ją stilingai įrengti, lauko kilimai šią užduotį gali atlikti kuo puikiausiai. Patiesę kilimą terasoje, sukursite jaukią atmosferą, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis laiku su šeima ar artimų draugų kompanija. Tad siūlome apsižvalgyti mūsų asortimente ir įsigyti kokybišką lauko kilimą savo namų erdvei. Toliau trumpai apžvelgsime asortimentą ir patarsime, kaip stilingai derinti lauko kilimą.

Kokybiški lauko kilimai mūsų asortimente

Lauko kilimas gali būti puiki eksterjero detalė ne tik terasoje, bet ir balkone ar kitoje panašioje erdvėje. Kadangi šis aksesuaras bus tiesiamas lauke, itin svarbu atkreipti dėmesį į medžiagas, iš kurios yra pagamintas. Nuo to priklausys kilimo atsparumas įvairioms lauko sąlygoms. Modernių ar klasikinių namų kilimų gamyboje dažnai naudojami natūralūs pluoštai, tačiau kokybiškų kilimų gamyboje naudojamos sintetinės medžiagos.

Tad bene visi mūsų asortimente esantys lauko kilimai yra pagaminti iš polipropileno. Ši sintetinė medžiaga turi aukšto lygio atsparumą drėgmei ir tiesioginiams saulės spinduliams. Dėl to kokybiškas lauko kilimas Jūsų terasą ar balkoną galės puošti ilgus metus. Žinoma, tam įtakos turi ir lauko kilimo priežiūra, kuri yra itin paprasta. Nuo lauko kilimo reguliariai reikia pašalinti dulkes ar kitus nešvarumus šluota arba siurbliu. Šlapiam valymui galima naudoti drėgną šluostę ar pasitelkti specifinius valiklius.

Be to, siūlome Jums rinktis iš plataus dizaino pasirinkimo: nuo mažų ir vienspalvių iki didelių, spalvingų ir unikalių raštų lauko kilimų. Dėl to esame tikri, kad kone kiekvienas klientas ras tinkamiausią kilimą savo lauko terasai ar balkonui.

Lauko kilimas terasai: kaip jį derinti eksterjere?

Bene kiekvienas turintis terasą, dažnai joje leidžia laiką su šeima, draugais ar mėgaujasi ramiu laiku su mėgstama knyga rankose. Tam, kad būtų ne tik patogu, bet ir jauku leisti laiką lauko terasoje, šią galima jaukiai įrengti pasitelkiant kelias eksterjero detales. Viena iš jų – lauko kilimas terasai. Tinkamai pasirinktas gaminys atrodys stilingai ir suteiks dar daugiau komforto. Tad toliau dalinamės naudingais ekspertų patarimais, į ką svarbu atkreipti dėmesį kuriant terasos eksterjerą.

  • Atsižvelkite į terasoje vyraujančias spalvas. Jeigu terasos pagrindas yra tamsus, atitinkamai patariama ieškoti šviesesnių laiko baldų, o lauko kilimas turėtų “apjungti” esamus atspalvius. Taip pat rekomenduojama atsižvelgti ir į raštus. Jeigu visi lauko baldai yra vienspalviai, unikalių raštų lauko kilimu galima suteikti išskirtinumo erdvei.
  • Įvertinkite terasos plotą. Priklausomai nuo terasos ploto ir Jūsų poreikių, atitinkamai skirsis ir lauko kilimo dydis. Tad prieš ieškodami gaminio, išmatuokite plotą, kuriame planuojate tiesti lauko kilimą. Turėkite omenyje, kad ant kilimo turėtų tilpti tiek stalas, tiek kėdės, foteliai ar kiti sėdimi lauko baldai.

Atsižvelgę į aukščiau pateiktas įžvalgas, galėsite įsigyti tinkamiausią lauko kilimą, kuris leis sukurti išskirtinę atmosferą ir jaukiai leisti vasaros vakarus su artimaisiais. Mūsų virtualiame asortimente rasite ne tik skirtingo dizaino, bet ir skirtingų dydžių lauko kilimų. Dėl to esame tikri, kad pavyks stilingai įrengti tiek erdvią lauko terasą ar kompaktišką balkoną. Svarbiausia tinkamai išmatuoti turimą erdvę ir atsižvelgti į vyraujantį ar norimą kurti eksterjero stilių.

Domina stilingi ir kokybiški lauko kilimai terasai ar balkonui, tačiau sunku išsirinkti? O gal pritrūkote informacijos apie konkrečią prekę? Rekomenduojame drąsiai susisiekti su mumis Jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu, užpildę internetinę užklausos formą ar atvykę į mūsų fizinį saloną Marijampolėje. Mūsų specialistai  pasiruošę Jums padėti ir atsakyti į visus iškilusius klausimus.

Visiems  kilimams net

Visiems kilimams net

iki-15%
Peržiūrėti

Nuolaidos taikomos visiems kilimams. Nuolaidos nesumuojamos iš skirtingų prekių kategorijų .

Namugrindys.lt puslapyje yra naudojami slapukai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu.

Išsamią informaciją rasite privatumo politikos puslapyje